Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: dla, pobyt, rodziny, wyzywieniem

Pobyt z wyżywieniem dla rodziny
Autor Wiadomo
3pawel3 


Doczy: 16 Mar 2015
czyli 3301 dni temu

Posty: 2
Tematy: 1
Skd: tomaszów maz
Wysany: 2015-03-16, 10:35   Pobyt z wyżywieniem dla rodziny

Poszukuje miejsca dla rodziny 2+2 z wyżywieniem . Dotychczas jeździłem na stachonie ale teraz ta pani nie wystawia już rachunków za pobyt a interesuje mnie tylko miejsce gdzie moge smacznie zjeść , wracać co rok i polecić znajomym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
karolowy 


Doczy: 31 Sie 2015
czyli 3133 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2015-08-31, 08:19   

Polecam Ci wille Excelsior - super miejsce na pobyt z dziecmi, wszedzie blisko, pokoje przestronne, a jedzenie bardzo smaczne. Byłam tam już 2 lata z rzędu i za każdym razem wracaliśmy bardzo zadowoleni
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adam289 


Doczy: 07 Pa 2015
czyli 3096 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: krakow
Ostrzee:
 2/3/4
Wysany: 2015-10-07, 12:44   

Zobacz może tę ofertę giewont-zakopane.pl. Pensjonaty w Murzasichle to moim zdaniem super propozycja dla osób, które chcą naprawdę wypocząć. Można wynająć w nich bardzo ładne pokoje z łazienkami i skorzystać z pełnego wyżywienia. Fajna okolica i wszędzie blisko ( do Zakopanego tylko siedem kilometrów)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kocomuh 


Doczy: 24 Lis 2016
czyli 2682 dni temu

Posty: 19
Tematy: 0
Skd: Bobowa
Wysany: 2017-04-06, 12:19   

A ile możesz zapłacić za nocleg maksymalnie? To postaramy się coś znaleźć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pitero 


Doczy: 06 Pa 2016
czyli 2731 dni temu

Posty: 10
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2017-04-11, 14:53   

Zależy jaki budżet. Excelsior jest spoko. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jolanta2000 


Doczya: 20 Mar 2018
czyli 2201 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Poznań
Wysany: 2018-04-10, 11:11   

3pawel3 Nie wiem, czy interesują Cię góry, ale jeśli tak to z czystym sumieniem polecam Olchowiec. Jest to kameralne, przytulne miejsce. Hotel ma własną restaurację, w której można smacznie i zdrowo zjeść. Poleciłam już to miejsce kilku znajomym i wszyscy byli zadowoleni nikt na nic nie narzekał. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Mam nadzieję, że też będziesz mógł polecić to miejsce swoim znajomym. Pojedź tam raz, a będziesz chciał tam jeździć co roku, zobaczysz. Życzę samych przyjemności i udanego pobytu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kumpela75 


Doczya: 19 Mar 2018
czyli 2202 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2018-04-10, 12:52   

Oooo a ja właśnie zarezerwowałam pobyt w tym samym hotelu co go polecasz Jolu (łatwo nie było bo ze względu na obłożenie - wolne terminy dalekie, ale jakoś się udało) :) Jadę tam pierwszy raz, ale mam nadzieje, że będę zadowolona. Jeśli to co jest na zdjęciach znajdę będąc już na miejscu to będę w wniebowzięta! Duży plus że tak luksusowy hotel oferuje pokoje jednoosobowe, ja własnie pokoju szukałam! :)
Urlop wakacyjny tak bardzo wyczekiwany (już od ostatniego dnia poprzedniego urlopu :lol: ) więc chciałabym, żeby był udany :) Najbardziej czekam na wylegiwanie się w spa, relaksik podczas masaży, rejs po jeziorze solińskim i lot helikopterem nad okolicą! Muszę jeszcze wyszukać sobie jakieś atrakcje w okolicy by poza odpoczynkiem w Villi coś zwiedzić :) Jola może mi coś polecisz?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jolanta2000 


Doczya: 20 Mar 2018
czyli 2201 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Poznań
Wysany: 2018-04-11, 06:20   

Kumpela75 Oczywiście, w tak luksusowym hotelu w Bieszczadach w Olchowcu jest mega dużo atrakcji: możesz skorzystać jak najbardziej z łaźni rzymskiej, czy też sauna fińska. Dodatkowo na terenie hotelu jest salon masażu, a także salon kosmetyczny. Korzystając z tych 2 usług sprawi, że z gabinetu wyjdziesz mega zrelaksowana.
Oczywiście nie brakuje też atrakcji dla dzieci. Są w nim zjeżdżalnie, trampolina, można grać w siatkówkę. Jakby atrakcji było mało, jest możliwość rozpalenia ogniska i kulig. Wierzę, że wakacje będą udane, jeśli to długo wyczekiwany urlop to na pewno będzie Bosko. Ja też kiedyś długo czekałam na wymarzone wakacje i też jechałam z polecenia znajomych i było SUPER. Życzę udanego wypoczynku, na pewno będziesz mega zadowolona z wakacji
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
annakowalska 


Doczya: 22 Mar 2018
czyli 2199 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Poznań
Wysany: 2018-04-11, 08:06   

Zakopane ma swój urok-wiadomo Wielka Krokiew, na której odbywają się konkursy skoków narciarskich; jest dużo turystów. Można wybrać się na spacer na Krupówki. a dzięki kolejce linowo- torowej szybko przemieścić się na Gubałówkę. Skorzystałam z tych wszystkich atrakcji i w pamięci pozostały niezapomniane chwile. Miałam też możliwość wyjazdu w Bieszczady m.in, do wyżej wymienionego Olchowca. Też są tam fajne klimaty- cisza, spokój, malownicze widoki na góry i jezioro Solińskie. jest także możliwość wybrania się na wycieczki rowerowe wyznaczonymi szlakami. Co do noclegu ,to też zdecydowałam się na wcześniej wspomnianą Villę Collis ze względu na to, iż ma wysoki standard i zapewnia wiele atrakcji na miejscu. Nocowałam już w różnych domkach, ośrodkach czy hotelach i mam jakieś porównanie i przynajmniej raz chciałam zobaczyć jak to jest nocować w miejscu, gdzie jest bardzo wysoki komfort .Nie żałuję tego wyboru i myślę, że w przyszłości wybiorę się tam ponownie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MagdaBula 


Doczya: 09 Kwi 2018
czyli 2181 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Wrocław
Wysany: 2018-04-11, 12:35   Villa Collis

annakowalska napisa/a:
Zakopane ma swój urok-wiadomo Wielka Krokiew, na której odbywają się konkursy skoków narciarskich; jest dużo turystów. Można wybrać się na spacer na Krupówki. a dzięki kolejce linowo- torowej szybko przemieścić się na Gubałówkę. Skorzystałam z tych wszystkich atrakcji i w pamięci pozostały niezapomniane chwile. Miałam też możliwość wyjazdu w Bieszczady m.in, do wyżej wymienionego Olchowca. Też są tam fajne klimaty- cisza, spokój, malownicze widoki na góry i jezioro Solińskie. jest także możliwość wybrania się na wycieczki rowerowe wyznaczonymi szlakami. Co do noclegu ,to też zdecydowałam się na wcześniej wspomnianą Villę Collis ze względu na to, iż ma wysoki standard i zapewnia wiele atrakcji na miejscu. Nocowałam już w różnych domkach, ośrodkach czy hotelach i mam jakieś porównanie i przynajmniej raz chciałam zobaczyć jak to jest nocować w miejscu, gdzie jest bardzo wysoki komfort .Nie żałuję tego wyboru i myślę, że w przyszłości wybiorę się tam ponownie.


Uwielbiam Bieszczady, więc zainteresowałaś mnie Villą Collis. Mogłabyś napisać coś więcej o tym miejscu, bo jakoś nigdy o nim nie słyszałam, a warto wiedzieć o takich miejscach. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Hannas 


Doczya: 12 Kwi 2018
czyli 2178 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Myślenice
Wysany: 2018-04-12, 09:41   

Witajcie! Byłam w Zakopanym dwa tygodnie i wróciłam ogromnie zmęczona. Te tłumy ludzi i hałas doprowadzał mnie do szału. Z pewnością jest to miejsce wyjątkowe ale ja potrzebuję ciszy i z dala od ludzi. W Bieszczadach jeszcze nie byłam. Piszecie o hotelu Collis i nabrałam ochoty, żeby tam pojechać. Nie lubię chodzić po górach ale lubię je oglądać. Napiszcie jak spędzałyście wolny czas? Jaka jest ta plaża? Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kumpela75 


Doczya: 19 Mar 2018
czyli 2202 dni temu

Posty: 4
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2018-04-12, 15:07   

Aniu, a mnie by interesowały jakieś atrakcje poza Hotelem. Możesz polecić co zobaczyć w Olchowcu i okolicach?? Skoro już tam będę to wypada coś zwiedzić :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum