Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: karczma, krzeptowkach, na, noclegi, siuchajsko

Siuchajsko - karczma i noclegi na Krzeptówkach
Autor Wiadomość
skierka187
[Usunięty]

Tematy: 221
Wysłany: 2010-02-15, 21:46   Siuchajsko - karczma i noclegi na Krzeptówkach

Dla osób, które chcia?yby wypocz?? w Zakopanem w spokojnej okolicy poleci? mog? sprawdzone noclegi na Krzeptówkach - Siuchajsko. Jest to karczma regionalna, przy której znajduj? si? bardzo dobre noclegi, czyste, schludne, w dobrej cenie i z przepi?knym widokiem na Giewont.
Z domu noclegowego bardzo szybko mo?na doj?? do przyjemnych szlaków - Dolina Str??yska, Dolina Ma?ej ??ki, Dolina za Bramk? czy Dolina ku Dziurze. W pobli?u znajduj? si? sklepy, poczta i przystanki busów, a tak?e Sanktuarium. Do Drogi pod Reglami rzut beretem.

Je?li kto? zna te noclegi i karczm? Siuchajsko to zapraszam do dzielenia si? opiniami :)

sarapo 

czyli 4266 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2010-02-18, 19:02   

Macie racj? - fajna knajpka, tym bardziej, ?e troch? na uboczu wi?c zawsze jest szansa na wzgl?dny spokój ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta

martiana 

czyli 4260 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-02-22, 23:50   

Ostatnio na jesieni mia?am tam okazj? bawi? si? na weselu. Jedzenie wyborne, karczma z klimatem :) Wesele mog? zaliczy? do udanych. Ciekaw? opcj? jest pi?tro i widok na parkiet na dole. Dobrze si? obserwowa?o ró?ne okazje, np. krojenie tortu.

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-23, 11:14   

ja niestety mia?am zawsze pecha i pi?tro zawsze by?o zamkni?te albo zarezerwowane za ka?dym razem kiedy by?am w karczmie. Co do jedzenia to rzeczywi?cie w 99% jest znakomite. Dwa razy trafi? mi si? placek po zbójnicku kompletnie spalony pod spodem, a? czarny i zw?glony prawie. Ale za to maj? rewelacyjn? herbatk? z sokiem malinowym ;)

a co do obs?ugi to.... d?uga historia.. mo?e lepiej nie b?d? mówi? bo ch?opakom "reklam?" zrobi? :lol:

martiana 

czyli 4260 dni temu

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-02-23, 21:45   

W?a?nie powiedz :) ja te? ciekawa jestem "reklamy" ;)

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-24, 13:45   

2 lata temu by?am w Zakopanem i nocowa?am w noclegach za Karczm? Siuchajsko (nale?? do tego samego w?a?ciciela). Pewnego wieczoru moje dwie kole?anki stwierdzi?y, ?e jad? do centrum na imprez?. Ja zosta?am bo mia?am lekk? kontuzj? i stwierdzi?am, ?e wol? zosta? i wypocz??. Kole?anki zagada?y z kelnerami z karczmy, by dowiedzie? si? gdzie s? dobre imprezy. Kelnerzy pojechali z moimi kole?ankami.. to co dzia?o si? na imprezie to nie wnikam, a poza tym nie wiem, ale po powrocie, o godzinie bodaj?e 4 rano kole?anki wpad?y do mnie do pokoju z tekstem, ?e kelnerzy chcieliby przyj?? na wódk? do nas do pokoju. Powiedzia?am, ?e nie ma takiej opcji bo nie b?d? paradowa? w pi?amie przy obcych ludziach. Nie zd??y?am dobrze zasn??, a za chwile znów przylecia?a kole?anka. Z?a ju? i gotuj?ca si? w ?rodku stwierdzi?am, ?e ok, ale maj? mi da? 10 minut na ubranie si?. Po chwili przylecia?a druga kole?anka z tekstem, ?e kelnerzy maj? klucz do innego pokoju i ?e mam do nich przyj?? na wódk?. Wkurzy?am si?, bo po co w takim razie mnie budzili. Nie posz?am. Ale pech chcia?, ?e mieli pokój zaraz za ?cian?, wi?c wszystkie ?miechy i krzyki s?ysza?am i do rana ju? nie zasn??am, ale nie o tym...

Po jakim? czasie kole?anki przysz?y do pokoju i po?o?y?y si? do ?ó?ka. Za chwile kelner zacz?? wali? w drzwi i wo?a? "Asiu, chod? mnie przytul do spania, Asiu, no chod?". Ci?nienie mi ju? ros?o... Dziewczyny zaprowadzi?y go do pokoju. Ca?a akcja trwa?a z dobre 15 minut, bo co chwil? kelner przychodzi? i dobija? si? do drzwi. Za chwil? znów kto? wali do drzwi... Kole?anka otwiera... a tam kelner ze swoj? "ciupag?" na wierzchu. Zamkn??a drzwi. Po chwili odrobin? si? uspokoi?o. A za chwil? znów bach bach w drzwi. Dziewczyny by?y ju? cicho i nagle s?ysz?... "Asia, nic nie rób, mo?e Aga za chwile wstanie i zrobi porz?dek". Ale nie wsta?am, mia?am to ju? gdzie?, bo bez przesady - same mog?y zrobi? z tym porz?dek. I tak ju? do rana nie spa?am wi?c by?o mi to oboj?tne. Ale nast?pnego dnia ci?nienie mia?am i by?am z?a, ale co tam.. by?o min??o...

Ale z opowiada? dziewczyn po tym co zobaczy?y po otworzeniu drzwi mog? stwierdzi?, ?e kelnerzy (a przynajmniej jeden) z karczmy Siuchajsko, maj? mizerne "ciupa?ki" :lol: :lol: :lol:

martiana 

czyli 4260 dni temu

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-02-24, 21:07   

Nie wiedzia?am, ?e takie porywcze mog? by? ch?opaki :P Zaci?ga? zaci?gaj?, ale ?eby pokazywa? :)

martiana 

czyli 4260 dni temu

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-03-10, 10:24   

Nie ja wiem, ?e sporo :P Tylko mnie dziwi to pokazywanie :P

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 16:03   

w sumie nic dziwnego ?e pokazuj? jak w menu karczmy maj? cycki i dupsko ;p

Edward Teach 

czyli 4228 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2010-03-29, 23:15   

Hah, jedzenie i spanie w jednym miejscu, dobra rzecz.
Wygl?da schludnie, obiecuj?co, wi?c cho? mam w Zakopcu swoje ulubione miejsca, to mo?e tam wpadn?.
Zweryfikuje te wasze pochwa?y ;-)

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-30, 16:12   

naprawd? bardzo dobre miejsce, polecam :-) wygodne, niedrogie, w spokojnym miejscu, z pi?knymi widokami

Piotrek 

czyli 4244 dni temu

Tematy: 3
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2010-04-04, 16:31   

Nigdy nie by?em, cho? brzmi zach?caj?co no mo?e poza tymi kelnerami :-P

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-06, 11:36   

jest te? jedna kelnerka, ca?kiem sympatyczna i najbardziej reprezentacyjna w tej karczmie

Dorotea 

Zaproszone osoby: 28
czyli 4216 dni temu

Tematy: 0
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2010-05-19, 15:48   

XYZ napisał/a:
w sumie nic dziwnego ?e pokazuj? jak w menu karczmy maj? cycki i dupsko ;p
hahahahaha no nie mog?, co za konkluzja:))))))))))))))

skierka187
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-29, 22:35   

na pewno nie mog? poleci? lodów w tej karczmie, niestety kiepska jako??

Odpowiedz do tematu