Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: opinie, willa, wisienka

Willa Wisienka - opinie
Autor Wiadomo
Kamila 


Doczya: 24 Lut 2010
czyli 5167 dni temu

Posty: 253
Tematy: 9
Otrzyma 3 piw(a)
Wysany: 2010-02-26, 09:02   Willa Wisienka - opinie

Jakiś czas temu natknęłam się na ofertę noclegu w tym miejscu. Był tam ktoś może, macie jakieś wrażenia? Ze zdjęć na ich stronie bardzo mi się podoba, ale chciałabym mieć info jakby z pierwszej ręki :D Cena pokoju to 50 - 80 zł. czekam na opinie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Piotrek 


Wiek: 37
Doczy: 10 Mar 2010
czyli 5153 dni temu

Posty: 87
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-03-27, 01:07   

Szukając inspiracji na tegoroczny wyjazd urlopowy natknąłem się w necie na stronę poświęconą temu apartamentowi Wisienka. Sam jeszcze tam nie miałem okazji być.
Mi osobiście pokoje ze zdjęć bardzo się podobają, lokalizacja też fajna..
strona: www.zakopane-wisienka.neostrada.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward Teach 


Wiek: 34
Doczy: 27 Mar 2010
czyli 5136 dni temu

Posty: 80
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Wysany: 2010-03-27, 17:18   

W sumie fajnie- zaciszna, malownicza lokalizacja, miła obsługa, pokoje urządzone gustownie i skromnie zarazem, dosyć blisko centrum, kawałek do skoczni, miejsce do grilla.
Byłem w tamtym roku i wspominam z rozrzewnieniem...hah, nie żebym roztkliwiał się nad pokojami hotelowymi, ale klimat tego hotelu jakoś tam wrył mi się w pamięć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Piotrek 


Wiek: 37
Doczy: 10 Mar 2010
czyli 5153 dni temu

Posty: 87
Tematy: 3
Otrzyma 2 piw(a)
Skd: Warszawa
Wysany: 2010-03-28, 23:55   

Jeszcze bardziej zachęciłeś mnie do tego miejsca, dzięki za treściwą opinię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Edward Teach 


Wiek: 34
Doczy: 27 Mar 2010
czyli 5136 dni temu

Posty: 80
Tematy: 3
Otrzyma 1 piw(a)
Wysany: 2010-04-09, 21:57   

"Jeszcze bardziej zachęciłeś mnie do tego miejsca, dzięki za treściwą opinię"- Ale to są moje wrażenia, bardzo subiektywne, a ja jestem bardzo specyficzny, więc nie biorę odpowiedzialności ;-)
Ale nie no, na serio, to całkiem fajnie, nie żeby idealnie, ale fajnie...najpiękniejszy pokój hotelowy wciąż przede mną...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5124 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-05-14, 15:39   

Trzeba przyznać,że pokoje wyglądają imponująco:-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
robertkuc 


Doczy: 02 Cze 2010
czyli 5070 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: zakopane
Wysany: 2010-06-02, 01:05   

Doskonałą alternatywą jest tutaj Willa Monia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dorotea 


Zaproszone osoby: 28
Wiek: 36
Doczya: 08 Kwi 2010
czyli 5124 dni temu

Posty: 220
Tematy: 0
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Wejherowo
Wysany: 2010-06-02, 17:43   

i znowu reklama:/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mareczek87 



Wiek: 36
Doczy: 25 Lip 2010
czyli 5016 dni temu

Posty: 70
Tematy: 3
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Wrocław
Wysany: 2011-05-19, 14:58   

O widzę coś dla mnie, bo szukam pokoju z balkonem albo tarasem. A jak przedstawia się widom?:P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mada 


Doczya: 22 Wrz 2011
czyli 4592 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Białystok
Wysany: 2011-09-22, 11:10   

jako, że ostatnie i przed ostatnie wakacje spędziliśmy w tej willi, chcę wypowiedzieć sie na ten temat i ostrzec innych. Pozwolicie, że skopiuję recenzje którą umieszczałam na innych stronkach:
NIE POLECAM!!!Mimo, że znaliśmy mankamenty wilii wisienka tj, brzęcząca lodówka, która w zasadzie nie chłodzi, duża odległość od Krupówek( 1 km, to chyba żart), zdecydowaliśmy się na ponowny pobyt. Nieodpartym argumentem „za” był przepiękny widok na Giewont rozpościerający się z okien pokoju.
Dokonałam rezerwacji konkretnego pokoju (zależało nam przede wszystkim na widoku) z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, zapłaciłam zadatek i potwierdziłam pobyt. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy po przejechaniu 650 km pan Mirek bez mrugnięcia okiem „zgarnął” od nas pozostałą cenę i wręczył klucz do …zupełnie innego pokoju z widokiem ….na drogę i sąsiednią willę. Nawet nie usiłował się wytłumaczyć, bezczelnie stwierdził, iż nasz pokój będzie wolny za dwa dni i wtedy możemy się przenieść. Jeśli się nam nie podoba możemy zrezygnować (zapewne miał nadzieję, że nie zrezygnujemy, gdyż był to ten słynny długi weekend i miejsca w innych pensjonatach były już od dawna zajęte). Oczywiście, że zrezygnowaliśmy i tylko dzięki przytomności umysłu odzyskaliśmy całość wpłaty, bo Pan Mirek o zaliczce „jakby” chciał zapomnieć. A nie, przepraszam, o opłacie klimatycznej zapomnieliśmy, zarówno my jak i właściciel, przepadło nam zatem „tylko” 30 zł.
Mam nadzieję, że moja opinia pomoże Państwu w podjęciu trafnej decyzji. Jak widać pan Wiśniewski nie szanuje ani starych, ani nowych klientów. Śmiesznym wydaje się w tej sytuacji pisanie w regulaminie o uczciwości, wzajemnym szacunku i przyjaźni.



Powaznie, poszukajcie w internecie opinii innych klietntów, większośc jest podobna. Myślałam, że może mieliśmy pecha, niestety, okazuje się ze właściciel nie traktuje niekogo poważnie, czym znizczył nasz drugi pobyt w zakopanem całkowicie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
dzierlatka
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2011-09-22, 11:59   

Mada - podaj adres - ku przestrodze innym !!!
 
 
mada 


Doczya: 22 Wrz 2011
czyli 4592 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Białystok
Wysany: 2011-09-26, 11:35   

oczywiście Willa Wisienka w Zakopanem, ul. Broniewskiego 4 B. serio, pierwsszy raz pojechalismy było super, wiec postanowilismy kolejny urlop również tam spędzić. Odechciało mi sie gór na najbliższych 10 lat
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
aga 



Wiek: 50
Doczya: 03 Kwi 2011
czyli 4764 dni temu

Posty: 166
Tematy: 5
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: lubelszczyzna
Wysany: 2012-01-26, 16:19   

Na początku zaciekawił mnie ten temat, myślałam że "sprawdzony i fajny adres", ale gdy tylko otworzyłam "ich" stronę to zniechęciła mnie ilość napisanego tekstu, zamiast konkretów oooogromna ilość czytania, bez sensu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Patrycja.B 


Wiek: 47
Doczya: 10 Kwi 2012
czyli 4392 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Kielce
Wysany: 2012-04-10, 00:45   

Ja spedzilam w tym roku z mezem i dziecmi ferie zimowe w Wisience i musze powiedziec, ze bardzo bylismy zadowoleni z pobytu.
Z okien mielismy wspanialy widok na Giewont.Jeżeli chodzi o lokalizację super!Willa położona blisko stoku co jest bardzo wygodne dla dzieci które samodzielnie wracały na kwatere ze stoku.
Mam ogromną ochote jeszcze tam wrocić razem z rodziną.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dino 


Doczy: 04 Sie 2013
czyli 3910 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: woj. pomorskie
Wysany: 2013-08-04, 16:30   

Wróciłem z Zakopanego a konkretnie z Wisienki (byłem od 17 do 22 lipca 2013 r). Nie chcę być posądzonym o stronniczość ale tylu pozytywów co w Wisience nie spotkałem dotychczas w żadnym ośrodku. A więc po kolei: piękne widoki to bez wątpienia każdy potwierdzi, bardzo dobre wyposażenie pokojów, wyśmienite śniadania, cisza jak w klasztorze co dla mnie jest wielką zaletą gdyż po trudach chodzenie po Tatrach nie chcę słyszeć pijackich dialogów za ścianą. Pensjonat był pełny ale cisza absolutna - jak widać byli tylko sami kulturalni turyści. Obok willi ogromy zielony teren rekreacyjny. Monitorowany i ogrodzony parking, blisko do Krupówek dokładnie 1100 m - sprawdzałem na liczniku samochodowym.
Pani, która miała żal że nie dostała pokoju z widokiem na Giewont (opinia z 2011-09-22) powinna wiedzieć, że dom jak moneta ma dwie strony (ona zresztą też ma tył i przód). Egoizm tej pani widać jak na dłoni. Uważa, że tylko ona się liczy a inni turyści nie i każdy poza nią powinien mieć gorszy widok. Typowo prowincjonalne spojrzenie czyli "po nas choćby potop". Co do lodówki to faktycznie słychać jak pracuje ale czy ktoś spotkał kiedykolwiek lodówkę, która nie wydaje dźwięków (ja na noc wyłączałem urządzenie ponieważ lubię absolutną ciszę do spania). Zatem coś się tej pani pokręciło. Gdybym prowadził biznes wynajmu nigdy bym tej pani nie oddał centa zadatku ponieważ naraziła właściciela na straty przez swój egoizm. Wiadomo, że na jej miejsce nikt od razu się nie trafił.. Niedowiarkom co do mojej opinii polecam przejrzenie strony Willi Wisienka a szczególnie galerię zdjęć zdjęć. To co jest napisane w treści wiele powie i pozwoli podjąć decyzję.
Niestety po kliknięciu na "Wyśłij" pojawił się komunikat o nast. treści "W celu wyeliminowania nagminnie pojawiającej się reklamy, nie pozwalamy nowym użytkownikom wysyłać linków do czasu, aż napiszą 1 postów i będą zarejestrowani dłużej niż 1 dni."
Zatem wysyłam po raz drugi swój mail tym, razem bez podawania adresu strony właściciela. Możną ją i tak znaleźć w Googlach
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum