Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: centrum, cisza, kuchnia, lazienki, makuszynskiego, pokoje, ruczaj, spokoj, watra, willa

Willa Ruczaj
Autor Wiadomość
Ewyo 

czyli 4099 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 2010-09-03, 10:11   Willa Ruczaj

Witam,

polecam Wam gor?co Will? Ruczaj, do której je?d?? od paru lat i jeszcze nigdy si? nie zawiod?am.

Znajduje si? na Makuszy?skiego 1.

Jest z jednej strony blisko centrum, a z drugiej lekko na uboczu - wi?c nie ma problemu z t?okiem czy ha?asem, a jest blisko do sklepów i restauracji, na busy, w trasy.

Obiekt jest nowy i czysty.
Go?cie spokojni - co te? wa?ne je?li chce si? wyspa? przed tras?.

Na dole znajduje si? w pe?ni wyposa?ona kuchnia i jadalnia (ale jak kto? nie chce korzysta? to w pokojach s? talerze, sztu?ce i czajniki, a na pi?trze osobno lodówka).

Ceny te? s? sensowne - 40-60z? - w zale?no?ci od daty i czasu pobytu - my p?acimy 40z? :)

Dla zmotoryzowanych - na posesji znajduje si? parking.

Pozdrowienia!!!
Postaw piwo autorowi tego posta

figmar 

czyli 4191 dni temu

Tematy: 4
Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2010-09-05, 21:45   

Ewyo napisał/a:
znajduje si? w pe?ni wyposa?ona kuchnia i jadalnia (ale jak kto? nie chce korzysta? to w pokojach s? talerze, sztu?ce i czajniki, a na pi?trze osobno lodówka).

Rzeczywi?cie, je?eli jest tam mo?liwe wyk?panie si? no i dobry telewizor to nie drogo.

Ewyo 

czyli 4099 dni temu

Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 2010-09-06, 09:00   

Nowe ?azienki i telewizory (5 podstawowych kana?ów) w ka?dym pokoju.

No i co wa?ne - nawet w sierpniu mo?na w??czy? kaloryfery - co pewnego dnia, kiedy przemokli?my doszcz?tnie, mimo teoretycznie nieprzemakalnego stroju - okaza?o si? zbawienne.

figmar 

czyli 4191 dni temu

Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2010-09-07, 13:38   

Adres Willi Ruczaj ju? wyl?dowa? w moim notesie. Dzi?ki.

iwa191223 

czyli 4163 dni temu

Tematy: 3
Wysłany: 2010-10-05, 22:21   

Mnie równie? interesuj? widoki z okien.Przegl?da?am zdj?cia willi i wygl?da ok.

figmar 

czyli 4191 dni temu

Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2010-10-07, 22:34   

iwa191223 napisał/a:
widoki z okien.

Ja si? napatrzy?em na Giewont i jego towarzystwo przez okno z Chaty pod Jemio?? na Paryskich. By?o to w ubieg?e lato.

credo 

czyli 3990 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2010-11-20, 20:13   

figmar napisał/a:
Chaty pod Jemio?? na Paryskich

Te? tam by?am w wi?kszym gronie i ch?tnie kiedy? si? tam zatrzymamy ponownie.

Ewyo 

czyli 4099 dni temu

Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 2010-11-24, 09:08   

oj dawno nie zagl?da?am na ten w?tek :oops:
je?li chodzi o widok z okien - dwójki s? od strony podwórka - i g?ównie wida? wysokie drzewa i przep?ywaj?cy tu? za oknem potok - ale przez korony przebija Giewont. Panoramy gór nie ma - ale nie ma te? widoku na inne domy. Z drugiej strony budynku - po której s? "apartamenty" i czwórki te? s? drzewa za oknami - ale dalej nie wida? ju? zapewne Giewontu...tylko cukierni? Gabi znajduj?c? si? po 2 stronie ul. Makuszy?skiego...co nie powiem te? jest przyjemnym widokiem :-P

figmar 

czyli 4191 dni temu

Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2010-11-28, 22:26   

Ewyo napisał/a:
za oknem potok - ale przez korony przebija Giewont. Panoramy gór nie ma

Jestem tego pewien ,?e Twój widok by? z innego domu a przynajmniej z innego pokoju, ni? ten w którym ja kwaterowa?em. Je?eli pozwolisz to zapewniam ,?e nie zazdroszcz? dozna? widokowych z Twoich okien - dwójki.

Ewyo 

czyli 4099 dni temu

Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 2010-11-29, 09:05   

figmar napisał/a:
Ewyo napisał/a:
za oknem potok - ale przez korony przebija Giewont. Panoramy gór nie ma

Jestem tego pewien ,?e Twój widok by? z innego domu a przynajmniej z innego pokoju, ni? ten w którym ja kwaterowa?em. Je?eli pozwolisz to zapewniam ,?e nie zazdroszcz? dozna? widokowych z Twoich okien - dwójki.

hmm - có? ja ca?y czas pisz? o Willi Ruczaj, znajduj?cej si? przy Makuszy?skiego 1...a widok z okien...hmm - mnie si? podoba? (bez sza?u...ale uwa?am, ?e jest ok).

Najpi?kniejszy widok mia?am mieszkaj?c w Murzasichlu...ale tam z kolei towarzystwo by?o b. nieciekawe (rozwrzeszczana m?odzie?, kt. w?a?cicielka w ko?cu wyrzuci?a - i dobrze - z pensjonatu) :-(

A co do wyboru pokoju - kiedy? by?am w Ruczaju na ostatnim pi?trze - i widok ju? typowo na Giewont...ale wchodzenie na 2 pi?tro po ca?odziennym ?a?eniu po górach mnie zabija?o :-? , wi?c wróci?am do dwójki...zw?aszcza, ?e od rana wychodzimy m. 6.00 a 7.00 i nie delektujemy si? porann? kaw? i widokami...a jak wracamy...to zawsze rozpiera mnie rado??, ?e pokój tak blisko :lol:

ale jak wiadomo takie rzeczy to tylko kwestia indywidualnych upodoba? - s? tacy, coby za nic nie chcieli mieszka? w Zakopcu - tylko wol? o?cienne miejscowo?ci, a s? tacy jak jak, którzy wol? bliskie s?siedztwo sklepów i busów ;-)

ale mam nadziej?, ?e dobrze Ci si? mieszka?o w Ruczaju? I Twój widok z okien by? dla Ciebie ok? :-D

figmar 

czyli 4191 dni temu

Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2010-11-30, 17:22   

Ewyo napisał/a:
mam nadziej?, ?e dobrze Ci si? mieszka?o w Ruczaju? I Twój widok z okien by? dla Ciebie ok? :-D

Widoki przez okno to ja podziwia?em z Chaty pod Jemio?? na Paryskich, a z okien Ruczaju jeszcze nie mia?em okazji, ale jak b?dzie to kto wie?

Marcin 

czyli 3716 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2011-08-21, 18:57   

:-( :-( Niestety ja by?em w Ruczaju teraz w sierpniu 2011r. Poprzednio by?em 4 lata temu i rzeczywi?cie by?o o.k. Niestety po 4 latach brania kasy od go?ci nie zainwestowano w utrzymanie stanardów. Nie odswierza si? ?cian, nie remontuje i konserwuje si? ?azienek. W 2-osobowym pokoju na 2 kondygnacji grzyb w ?azience w brodziku. ?mierdzi strasznie, wnetylator usyfiony chyba nie odkurzany od nowo?ci, pod?oga si? zarywa i skrzypi, ?ciany porysowane i brudne, a najgorsze pokrywa-klapa wc od wewn?trz nie umyta ( resztki wiecie czego....) i na koniec dziura w materacu zrobiona po to aby uci?? spr??yn? by nie doskwiera?a podczas spania lub le?enia. Reasumuj?c z dobrego standatdu oprócz lokalizacji nic nie pozosta?o. Ja i moi znajomi którzy zawsze tam nocowali juz tam nie pojedziemy. Odradzam. W?ascicielce polecam zlustrowa? poloje a nie tylko wpada? po kas? od go?ci. Naprawd? nie jestem wymagaj?cy ale to co zobaczy?em po paru latach to naprawd? dyskwalifikuje ten obiekt. W/w fakty udokumentowa?em zdj?ciami wykonanymi na miejscu ( mog? przes?a? dla zainteresowanych).

Ewyo 

czyli 4099 dni temu

Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 2011-08-21, 19:43   

wiesz co - ja jestem ?ywotnie zainteresowana, bo planowa?am tam jecha? w przysz?ym roku na 2-tygodniowe wakacje...bo jak wcze?niej pisa?am - do tej pory mia?am same pozytywne wra?enia dotycz?ce tej kwatery (wraca?am tam kilkakrotnie)...ale tak, to musz? to powa?nie przemy?le? :shock:

jabol 

czyli 4157 dni temu

Tematy: 15
Otrzymał 27 piw(a)
Wysłany: 2011-08-22, 15:42   

czy willa Ruczaj oferuje tak?e wy?ywienie ?

Ewyo 

czyli 4099 dni temu

Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 2011-08-22, 21:50   

nie. na dole jest fajna kuchnia (ogólnodost?pna) i jadalnia w stylu regionalnym, ale ?eby si? naje?? trzeba albo zrobi? samemu, albo wyj?? i co? zje?? na mie?cie

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jabol
Odpowiedz do tematu