Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: 31, malika, villa, zwierzyniecka

Villa Malika, Zwierzyniecka 31
Autor Wiadomo
patti1979 


Wiek: 45
Doczya: 01 Sie 2011
czyli 4643 dni temu

Posty: 4
Tematy: 1
Skd: Bytom
Wysany: 2011-08-01, 21:37   Villa Malika, Zwierzyniecka 31


VILLA MALIKA, ZWIERZYNIECKA 31, ZAKOPANE: http://malika-zakopane.e-meteor.pl/

Trudno to co zobaczyłam wewnątrz nazwać Villą. NIe spotkałam sie nigdy na żadnej kwaterze z takimi warunkami. W schronisku lepsze warunki są! Mianowicie- pleśń w łazienkach na parterze, co widać na załączonych fotkach, niedomykajace się drzwi do pokoju, drzwi jakby je korniki pogryzły, skrzypiace łóżka, a co najważniejsze mega wilgoć w pokojach. Jak zapytałam panią czy można włączyć kaloryfery to była zdziwiona, czego ja żądam za te 40zł które płaciłam za dobę. Totalna porazka. Nie polecam, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jabol 



Doczy: 06 Cze 2010
czyli 5064 dni temu

Posty: 607
Tematy: 15
Otrzyma 27 piw(a)
Skd: Katowice
Wysany: 2011-08-02, 11:41   

Witaj Patti1979
dzięki za ostrzeżenie
jak na pierwszy post wypadało by się przywitać z forumowiczami
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
horolec 


Doczya: 14 Maj 2010
czyli 5087 dni temu

Posty: 16
Tematy: 1
Skd: Bieruń
Wysany: 2011-08-26, 09:49   

O rany.... Na szczęście mam swoje sprawdzone miejsce, którego nigdy ze względu i na czystość, ciszę, spokój i wspaniałą lokalizację nie jestem zdecydowana zmienić!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kosteczka 


Wiek: 36
Doczya: 18 Wrz 2011
czyli 4595 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: nowa wieś wielka
Wysany: 2011-09-18, 11:56   

WITAM
WARTO TEŻ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM KWATERĘ NA ul.ANTAŁÓWKA 1
WŁAŚCICIELE PODCZAS NIEOBECNOŚCI GOŚCI W POKOJACH WCHODZĄ DO POKOI I GRZEBIĄ PO SZAFACH :-( KAŻĄ OGRANICZAĆ CIEPŁĄ WODĘ BO RACHUNKI SĄ ZA DUŻE I NARZEKAJĄ NA ZUŻYCIE ENERGI ELEKTRYCZNEJ
GDZIE RANO WYCHODZI SIĘ Z OŚRODKA A WRACA WIECZOREM

NIESTETY PO POBYCIE TAM ZOSTAJE WIELKI NIE SMAK A SZKODA BO NIC NIE MIAŁO NAM POPSUĆ WYJAZDU ZE ZNAJOMYMI WŁAŚCICIELOM DOMU PRZY UL.ANTAŁÓWKA 1 TO SIĘ UDAŁO :-(
ps. na koniec dodam tylko że ceny z nocleg zmieniają się wraz z nastrojem właścicieli,a możecie mi uwierzyć Ze potrafią sobie słono policzyć za pokoje o złym standardzie które nawet nie były posprzątane na nasz przyjazd :-(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kama 


Doczya: 20 Wrz 2011
czyli 4593 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: wrocław
Wysany: 2011-09-20, 13:52   

Miałam zarezerwowany domek Koliba Łopuszna ul.Cyrla . SZukałam czegoś gdzie z mężem będziemy sami-bez właścicieli. Pani Elżbieta Malec z którą rozmawiałam pierw twierdziła,że wynajmuje od niej domek na wyłączność a po wpłacie zaliczki stwierdziła,że ona tam cały czas mieszka.W związku z powyższym zrezygnowałam- a Paniusia stwierdziła,że nie odda zaliczki.Oszustka !!!!!!!!!! odradzam http://www.eholiday.pl/no...eria.html#xtabs przestrzegam wszystkich nie wierzcie

[ Dodano: 2011-09-20, 13:55 ]
I przepraszam za nieprzywitanie ale żądzą mną emocje bo mam troszke spierdzielony urlop :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
agata12901 


Doczya: 25 Wrz 2011
czyli 4587 dni temu

Posty: 9
Tematy: 0
Skd: wieś
Wysany: 2011-09-26, 00:24   Re: KWATERY które warto omijać

patti1979 napisa/a:
[url=http://images46.foto...d2m.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images35.foto...87m.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images46.foto...8dm.jpg]Obrazek[/URL]
VILLA MALIKA, ZWIERZYNIECKA 31, ZAKOPANE: http://malika-zakopane.e-meteor.pl/

Trudno to co zobaczyłam wewnątrz nazwać Villą. NIe spotkałam sie nigdy na żadnej kwaterze z takimi warunkami. W schronisku lepsze warunki są! Mianowicie- pleśń w łazienkach na parterze, co widać na załączonych fotkach, niedomykajace się drzwi do pokoju, drzwi jakby je korniki pogryzły, skrzypiace łóżka, a co najważniejsze mega wilgoć w pokojach. Jak zapytałam panią czy można włączyć kaloryfery to była zdziwiona, czego ja żądam za te 40zł które płaciłam za dobę. Totalna porazka. Nie polecam, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

No to nie zazdroszczę:/ Czasem lepiej jechać w ciemno i najpierw obejrzeć pokój, żeby uniknąć podobnych sytuacji. Na dworcu, gdy wysiadasz z pociągu jest mnóstwo osób które wręcz "rzucają" się na Ciebie z całkiem ciekawymi ofertami:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
escarpolette 


Doczya: 06 Sty 2012
czyli 4485 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Wrocław
Wysany: 2012-01-06, 20:39   

W poprzednie wakacje wybrałam się do Zakopanego i wylądowałam właśnie w Villi Malika. Pominę fakt skrajnej nieuprzejmości i chamstwa właścicielki, ale chciałam wspomnieć o najgorszych aspektach przebywania w tym pensjonacie. Przede wszystkim w pokoju i w łazience panowała permanentna wilgoć, przez którą drzwi do łazienki opadły i nie zamykały się. Najbardziej żenującą rzeczą był fakt, że nie mogliśmy doprosić się o papier toaletowy. Mieszkaliśmy w pokoju w piwnicy, także nie dziwi fakt, że powinno być tam chłodniej. Jednak było zimno do tego stopnia, że pomimo lata, w nocy trzeba było się ubierać w dwa swetry żeby nie zamarznąć.
ODRADZAM, NIE POLECAM!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dom Zwierza 


Doczya: 11 Kwi 2013
czyli 4024 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: Zakopane
Wysany: 2013-04-11, 13:13   

Witam! Jestem nowym opiekunem domu przy ul. Zwierzynieckiej (dawniej villa malika itp). Znalazłam tutaj informację o warunkach jakie panowały rok temu. Chciałam sprostować, że wraz z nową osobą odpowiedzialną za budynek zawitały nowe standardy. Jestem pewna, że Dom Zwierza nie będzie już straszył Gości ani wyglądem ani obsługą :)

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów ze słonecznego dzisiaj Zakopanego!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stes 



Doczy: 24 Sty 2012
czyli 4467 dni temu

Posty: 196
Tematy: 11
Otrzyma 15 piw(a)
Skd: Zabrze
Wysany: 2013-04-13, 06:54   

To może po długim weekendzie zawitamy do Zwierza we dwoje na 5 dni.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
TatlerSlade 


Doczy: 24 Kwi 2014
czyli 3646 dni temu

Posty: 2
Tematy: 0
Skd: Katowice
Wysany: 2014-04-24, 16:15   

I jak - zmieniło się coś?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Skałtmały 


Wiek: 34
Doczy: 08 Maj 2014
czyli 3632 dni temu

Posty: 3
Tematy: 0
Skd: Lubin
Wysany: 2014-05-14, 12:19   

TatlerSlade napisa/a:
I jak - zmieniło się coś?


Niestety nie ! Znajomy tam był raz i wszystko jest tak samo. Nie ma co się tam zatrzymywać. Szkoda mi ich mogli by to naprawić zrobić porządek czy coś albo to zamknąć. Traktują ludzi jak bydło w takich warunkach nikt nie powinien mieszkać.
_________________
Profesjonalny catering w Łodzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mileks 


Doczya: 25 Wrz 2023
czyli 205 dni temu
Posty: 21
Tematy: 4
Skd: Warszawa
Wysany: 2023-10-19, 08:34   

Koszmar. :-x
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum