Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bella, urszula, willa, zakopane

willa bella urszula zakopane
Autor Wiadomość
ja 

czyli 3748 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2011-07-20, 13:03   willa bella urszula zakopane

Witam!

Czy kto? z Was nocowa? w tej willi? jakie wra?enia? A mo?e kto? posiada jakie? opinie na temat bella urszula zakopane? zamierzam si? tam wybra? pod koniec lipca i chcia?abym pozyska? informacje na ich temat...
Postaw piwo autorowi tego posta

Furi 

czyli 3781 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2011-07-21, 19:23   

Witam je?eli chodzi ci o t? ofert? http://www.bella-zakopane.pl/ to co? na jej temat wiem.
W zesz?ym roku byli tam znajomi a my ich odwiedzali?my wi?c wiem jak tam jest. Powiem ci tak w tym roku sam chcia?em tam zarezerwowa? ale ceny s? tam wydaje mi si? wysokie. Ceny na stronie to jedno a jak dzwonisz to drugie. Za niespe?na 2 letnie dziecko chcieli prawie jak za doros?? osob?.
Fakt jest blisko Krupówek, cicha i spokojna okolica. Wej?cie niezale?ne, pokoje z pe?nym w?z?em sanitarnym. W pokoju taka minikuchnia. Ogólnie pokoje ?adne i czyste i w pokojach wszystko. Aha no i balkon jest. Jak dla mnie bardzo du?y minus to ?e parkowanie jest z tylu budynku, posesja cz??ciowo ogrodzona lecz nie zamykana. Wolalbym aby moje auto sta?o na zamkni?tej posesji, zw?aszcza ze budynek obok znajduje si? Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzale?nie?. lecz w trakcie naszego pobytu nie zauwa?y?em jakiej? du?ej ilo?ci osób tam.

tak jak pisa?em chcia?em w tym roku tam zarezerwowa?, lecz za pokój 2-osobowy z dzieckiem do 2 lat i na 10 dni powiedziano mi 150 z? za dob? (w zesz?ym roku w tym samym czasie tylko ?e na 5 dni w tym samym miejscu koszt wynosi? 100 z?). ka?dy szuka czego? innego, a ja akurat ta?szego, gdy? tym razem jad? na d?u?ej. My?la?em ?e jak na d?u?ej to jest co? taniej a niestety

Ewyo 

czyli 4099 dni temu

Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 2011-08-21, 19:50   

nocleg wydaje si? ca?kiem fajny i sensownej cenie. Powiedz mi prosz?, czy wiesz, czy przyjmuj? tam ze zwierz?tami :?: bo teraz szukam kwater, które nie maj? problemów z przyjmowaniem naszych braci mniejszych ;-)

Furi 

czyli 3781 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2011-08-22, 22:37   

Jak my byli?my to by?o ma??e?stwo z owczarkiem niemieckim, ale nie wiem czy pobierane s? dodatkowo jakie? op?aty czy byli to jacy? znajomi w?a?cicielki

kasiula 

czyli 3559 dni temu

Tematy: 0
Wysłany: 2012-01-25, 20:38   

Witam radze dobrze przemysle? ta oferte.Obiekt nie jest ubezpieczony od kradziezy i nie posiada monitoringu,nikt go nie pilnuje,kazdy dostaje klucze i wchodzi osobnym wejsciem niz znajduje sie recepcja.Bylismy tam 20-22 .stycznia 2012 .w sobote 20.01nasz pokój i pokój obok zostal okradziony ktos wszd? i wyszed?,zamykajac drzwi kluczem ,skradziono 2 aparaty fotograficzne ,2 telefony komórkowe,2 laptopy i konsole PSP..w?asciciel nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci,wrecz przeciwnie wmawia ze schowalismy sprzet!!!

Furi 

czyli 3781 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2012-08-15, 13:18   

Faktycznie posesja jest nieogrodzona i wchodzi tam kto chce. Ja sam chodzi?em tam do znajomych i nikt mnie nie kontrolowa?

Odpowiedz do tematu