Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: bella, urszula, willa, zakopane

willa bella urszula zakopane
Autor Wiadomo
ja 


Doczya: 20 Lip 2011
czyli 4636 dni temu

Posty: 1
Tematy: 1
Skd: Sz-n
Wysany: 2011-07-20, 12:03   willa bella urszula zakopane

Witam!

Czy ktoś z Was nocował w tej willi? jakie wrażenia? A może ktoś posiada jakieś opinie na temat bella urszula zakopane? zamierzam się tam wybrać pod koniec lipca i chciałabym pozyskać informacje na ich temat...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2011-07-21, 18:23   

Witam jeżeli chodzi ci o tą ofertę http://www.bella-zakopane.pl/ to coś na jej temat wiem.
W zeszłym roku byli tam znajomi a my ich odwiedzaliśmy więc wiem jak tam jest. Powiem ci tak w tym roku sam chciałem tam zarezerwować ale ceny są tam wydaje mi się wysokie. Ceny na stronie to jedno a jak dzwonisz to drugie. Za niespełna 2 letnie dziecko chcieli prawie jak za dorosłą osobę.
Fakt jest blisko Krupówek, cicha i spokojna okolica. Wejście niezależne, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. W pokoju taka minikuchnia. Ogólnie pokoje ładne i czyste i w pokojach wszystko. Aha no i balkon jest. Jak dla mnie bardzo duży minus to że parkowanie jest z tylu budynku, posesja częściowo ogrodzona lecz nie zamykana. Wolalbym aby moje auto stało na zamkniętej posesji, zwłaszcza ze budynek obok znajduje się Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień. lecz w trakcie naszego pobytu nie zauważyłem jakiejś dużej ilości osób tam.

tak jak pisałem chciałem w tym roku tam zarezerwować, lecz za pokój 2-osobowy z dzieckiem do 2 lat i na 10 dni powiedziano mi 150 zł za dobę (w zeszłym roku w tym samym czasie tylko że na 5 dni w tym samym miejscu koszt wynosił 100 zł). każdy szuka czegoś innego, a ja akurat tańszego, gdyż tym razem jadę na dłużej. Myślałem że jak na dłużej to jest coś taniej a niestety
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ewyo 



Wiek: 39
Doczya: 03 Sie 2010
czyli 4987 dni temu

Posty: 674
Tematy: 8
Otrzyma 17 piw(a)
Skd: Poznań
Wysany: 2011-08-21, 18:50   

nocleg wydaje się całkiem fajny i sensownej cenie. Powiedz mi proszę, czy wiesz, czy przyjmują tam ze zwierzętami :?: bo teraz szukam kwater, które nie mają problemów z przyjmowaniem naszych braci mniejszych ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2011-08-22, 21:37   

Jak my byliśmy to było małżeństwo z owczarkiem niemieckim, ale nie wiem czy pobierane są dodatkowo jakieś opłaty czy byli to jacyś znajomi właścicielki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kasiula 


Doczya: 25 Sty 2012
czyli 4447 dni temu

Posty: 1
Tematy: 0
Skd: kraków
Wysany: 2012-01-25, 20:38   

Witam radze dobrze przemysleć ta oferte.Obiekt nie jest ubezpieczony od kradziezy i nie posiada monitoringu,nikt go nie pilnuje,kazdy dostaje klucze i wchodzi osobnym wejsciem niz znajduje sie recepcja.Bylismy tam 20-22 .stycznia 2012 .w sobote 20.01nasz pokój i pokój obok zostal okradziony ktos wszdł i wyszedł,zamykajac drzwi kluczem ,skradziono 2 aparaty fotograficzne ,2 telefony komórkowe,2 laptopy i konsole PSP..własciciel nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci,wrecz przeciwnie wmawia ze schowalismy sprzet!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Furi 


Wiek: 42
Doczy: 17 Cze 2011
czyli 4669 dni temu

Posty: 218
Tematy: 8
Otrzyma 1 piw(a)
Skd: Łeba
Wysany: 2012-08-15, 12:18   

Faktycznie posesja jest nieogrodzona i wchodzi tam kto chce. Ja sam chodziłem tam do znajomych i nikt mnie nie kontrolował
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum