Zarejestruj sie! | Hasło ?

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 30, ciaglowka

Ci?g?ówka 30 A
Autor Wiadomość
Pablo0700 

czyli 4111 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2010-06-28, 08:38   Ci?g?ówka 30 A

Odradzam wszystkim nocleg u pani W?adys?awy Ulman w Zakopanem na ul. Ci?g?ówka 30A. Standard pokoi odbiega zdecydowanie od tego co pisz? na stronie i co zachwalaj? przez telefon. Dla przyk?adu zamawiali?my pokój z ?azienk? i z balkonem i oczywi?cie wg w?a?cicielki taki otrzymali?my, to nic, ?e mi?dzy ?azienk? a pokojem nie by?o drzwi,a z brodzika nie schodzi?a woda. Balkon te? mieli?my, a jak?e, tylko nale?a?o wyj?? z pokoju i przej?? przez pó? korytarza aby doj?? na ogólnodost?pny balkon, na którym pani Ulman pali?a sobie papieroski. Dodam jeszcze, ?e cena jak? p?acili?my to 40z?/os. Wytrzymali?my w tych "komfortowych" warunkach tylko 2 dni i poszukali?my sobie innej kwatery w ludzkich warunkach i nawet w mniejszych pieni??kach :-) Radze omija? z daleka to miejsce!!!
Postaw piwo autorowi tego posta

speedy 

czyli 4120 dni temu

Tematy: 4
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2010-06-28, 17:18   

Kurcze 40 z?otych to naprawd? du?o ja na taki warunki. Remonty powinno wykonywa? si? na bie??co, taki jest moje zdanie. Mo?esz zapoda? ich stron? internetow? ??

Pablo0700 

czyli 4111 dni temu

Wysłany: 2010-06-29, 13:57   

prosz? bardzo: http://www.tatry.turist.pl/ciaglowka30/

domino25 

czyli 4243 dni temu

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2010-06-29, 15:52   

Na zdj?ciu zawsze wszystko wygl?da pi?knie a w rzeczywisto?ci mo?e by? zupe?nie inaczej.

speedy 

czyli 4120 dni temu

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2010-06-29, 16:51   

Ogl?daj?c foty te? bym si? nabra?, bior?c noclegi. Skoro by?e? wiesz najlepiej.

martiana 

czyli 4237 dni temu

Tematy: 8
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2010-06-29, 21:40   

Dziwi? si? Wam, ?e od razu nie zg?osili?cie gospodyni tego co si? Wam nie podoba. O takich sprawach trzeba mówi? wprost, to gospodarze poprawiaj? na przysz?o?? "usterki" typu brak drzwi do ?azienki. Skoro przyjmuj? kolonie to nie jest wykluczone, ?e te drzwi zosta?y przez takow? zepsute...

Pablo0700 

czyli 4111 dni temu

Wysłany: 2010-06-30, 08:18   

martiana napisał/a:
Dziwi? si? Wam, ?e od razu nie zg?osili?cie gospodyni tego co si? Wam nie podoba. O takich sprawach trzeba mówi? wprost, to gospodarze poprawiaj? na przysz?o?? "usterki" typu brak drzwi do ?azienki. Skoro przyjmuj? kolonie to nie jest wykluczone, ?e te drzwi zosta?y przez takow? zepsute...

Usterki zg?osili?my nast?pnego dnia po przyje?dzie, ale pani gospodyni odpowiedzia?a nam, ?e skoro jeste?my ma??e?stwem, to brak drzwi mi?dzy pokojem, a ?azienk? nie powinien nam przeszkadza? :shock: i je?li chcemy to mo?emy sobie poszuka? innej kwatery, ona w tym okresie (by? sierpie? 2009) bez problemu znajdzie sobie turystów, którzy nie b?d? narzeka? na takie warunki :!:

michal_wlkp 

czyli 4125 dni temu

Tematy: 0
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2010-06-30, 10:38   

Zrozumie? mog? do?? "przeci?tne" warunki, zrozumie? mog? wysokie ceny (w ko?cu towar, w tym przypadku nocleg jest tyle warty ile chce si? za niego zap?aci?, je?li ma za drogo to splajtuje, je?li ma ruch to pogratulowa? zyskownego interesu) ale wkurza mnie strasznie brak szacunku do klienta, stwarzanie wra?enie ?e robi mu si? ?ask?. Co si? sta?o z "klient nasz Pan"?

figmar 

czyli 4167 dni temu

Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2010-07-02, 19:01   

martiana napisał/a:
trzeba mówi? wprost, to gospodarze poprawiaj? na przysz?o?? "usterki"

Je?eli tak du?e jak te s? rozbie?no?ci miedzy tym co w reklamie a tym co w rzeczywisto?ci to taki gospodarz powinien by? omijany i napi?tnowany. Mowa w prost do takiego przynosi na ogó? odwrotny skutek, jak w tym przypadku upokorzeniem go?cia. Ja tam nie zajd? a jak zajd? to info wynikaj?ce z tytu?u tego w?tku wezm? pod uwag? i to ze szczegó?ami.

Pablo0700 napisał/a:
Radze omija? z daleka to miejsce!!!

Dzi?kuj?, zgadzam si? :-) .

szczeniak 

czyli 4102 dni temu

Wysłany: 2010-07-07, 19:49   

Dlatego czasem lepiej poszuka? czego? na uboczu Zakopanego. Ja tam wole nie korzysta? jak czego? nie zobacz?. I szczególnie warunek jeden ?e p?ace rano:)

magda-lena 

czyli 4103 dni temu

Wysłany: 2010-07-07, 23:23   

ja my?l?, ?e troch? przesadzacie bywam w zakopanem mo?e i rzadko ale jeszcze nie napotka?am si? na takie miejsca, które teraz musze omijac specjalnie :)

michal_wlkp 

czyli 4125 dni temu

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2010-07-08, 18:57   

Wiesz, nawet je?li bywasz nawet raz w roku, i odwiedzi?a? z 5 albo 10 noclegów, to trudno mówi? o tym, ?e nie ma miejsc do których lepiej nie zagl?da?.

tentypwojtas 

czyli 3977 dni temu

Wysłany: 2010-11-17, 14:35   

ja tam by?em i mi odpowiada?o... 8-) 8-) 8-)

figmar 

czyli 4167 dni temu

Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: 2010-11-28, 21:38   

tentypwojtas napisał/a:
by?em i mi odpowiada?o...

Nie by?em tam. By? mo?e i mnie by odpowiada?o to miejsce, ale s? ró?ne cele pobytu, gusta i oczekiwania. Nie mniej jak kto? zg?asza ch?? zakwaterowania turystów to musi by? to zrobione uczciwie. W przeciwnym razie, wed?ug mnie, taka kwatera nie zas?uguje na uwag?.

kasiuulkaa199 

czyli 2601 dni temu

Wysłany: 2014-08-16, 21:29   

Byli?my z narzeczonym i znajomymi w tym miejscu w lipcu, s? wady i zalety tego miejsca, do zalet na pewno mo?na zaliczy? sympatycznych w?a?cicieli szczególnie Pan Ulman okaza? si? bardzo sympatycznym, towarzyskim i przemi?ym cz?owiekiem. Do zalet zaliczy? mo?na równie?, czysto?? w pokojach, wszystko zadbane i porz?dnie wysprz?tane, ogólnie dost?pna kuchnia z pe?nym wyposa?aniem. Minusem pobytu by? w naszym przypadku fakt , ?e nasz pobyt trwa? 6 dób , po trzech dobach mieszkania w pokoju na dole , musieli?my przeprowadzi? si? na kolejne 3 doby do pokoju na ostatnim pietrze, co by?o na tyle niedogodne , ?e ledwo si? rozpakowali?my a ju? trzeba by?o si? pakowa?, irytowa? tez fakt , ze przeprowadzi? si? mogli?my dopiero po godzinie 10 wi?c, o wyj?ciu w tras? z samego rana trzeba by?o zapomnie?. Kolejnym minusem by?o to , ?e podczas rozmowy telefonicznej przed przyjazdem Pani zapewni?a nas , ?e postara si? , by nasze pokoje by?y z ?azienkami wtedy cena b?dzie wynosi?a 40z?, a je?li si? to nie uda i pokój bedzie z ogólnie dost?pna ?azienka na pietrze to wtedy cena b?dzie wynosi?a 35z?, po dojechaniu na miejsce znajomi otrzymali pokój z ?azienk? , zap?acili 40z? za osob? , my natomiast otrzymali?my pokój bez ?azienki a cena za pokój równie? wynios?a 40z? mimo wcze?niejszej obietnicy. Po 3 dniach nast?pi?a nasza przeprowadzka do pokoju na ostatnim pietrze , ten ju? posiada? ?azienk?, szkoda , ?e bez drzwi...i nie jest to kwestia tego, ?e drzwi si? popsu?y i zosta?y zdj?te, ich tam nigdy nie by?o i nie b?dzie, bo nawet nie ma na nie miejsca. Otwieraj?c drzwi wej?ciowe do pokoju, odrazu oczom móg? si? ukaza? widok osoby siedz?cej na kibelku, wi?c trzeba by?o si? pilnowa? i zawsze przed wej?ciem do ?azienki zamyka? drzwi wej?ciowe do pokoju na klucz. Kolejn? niedogodno?ci? okaza? si? fakt, ?e w ka?dym z pokoi znajduj? si? tylko jedno gniazdko,do którego na dodatek by? pod??czony telewizor, by pod??czy? ?adowark? nale?a?o odsun?? najpierw du?a i wysoka ( prawie pod sufit) szafk? na której znajdowa? si? telewizor, od??czy? go po czym mo?na by?o pod??czy? dopiero ?adowark?, o ?adowaniu telefonu i w??czeniu telewizora nie by?o mowy, trzeba by?o wybiera?;) . Ostatni? rzecz? która do mi?ych nie nale?a?a by?o to , ze przez telefon Pani poinformowa?a nas o tym , ?e na terenie domu jest DARMOWE WI-FI , co okaza?o si? k?amstwem po doje?dzie na miejsce okaza?o si? , ?e owszem internet jest ale by z niego mo?na by?o korzysta? nale?y poda? has?o za które trzeba zap?aci? w?a?cicielce 5 z?, my?l? , ?e ta op?at? mo?na ju? by?o sobie darowa?.... Mimo tych wad, uwa?am , ?e nie jest to z?e miejsce noclegowe, wi?c nie b?d? go odradza?a nikomu, oceniam je dobrze, ale je?li w ?azienkach pojawi?y by si? drzwi, w pokojach drugie gniazdko i zniesiono by op?at? za WI-FI wtedy mog?a bym z czystym sumieniem poleca? je ka?demu, chocia?by ze wzgl?du na fakt ?e widoki z okien by?y ?liczne.

Odpowiedz do tematu