Zarejestruj sie! | Hasło ?
Zakopane    

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 4a, jadwiga, kowalczyk, pani, zeromskiego

Żeromskiego 4a, Pani Jadwiga Kowalczyk
Autor Wiadomość
Yoshi_ 

czyli 2284 dni temu

Tematy: 1
Wysłany: 2012-07-14, 09:33   Żeromskiego 4a, Pani Jadwiga Kowalczyk

Witajcie :) Po dłuższej nieobecności udało mi się zalogować na forum i chcialabym zapytać o opinię, może ktoś z Was był w domku willi u Pani Jadwigi Kowalczyk przy ul. Żeromskiego 4a? Za miesiąc wybieramy się ponownie do Zakopanego, tym razem zależało mi, aby znależć kwaterkę blisko zarówno Krupówek jak i drogi na Morskie Oko, drogi prowadzącej do Kuźnić oraz na Skocznię i Gubałówkę. Jedzie nas 4 osoby i przyznam szczerze, że ciężko było znależć mi w takim rejonie kwaterę aby wolne były 2 pokoje 2 osobowe (z tych adresów które mialam z internetu to jedynie u Panie Jadwigi namierzyłam 2 pokoje 2 osobowe wolne, 4 kwaterki miały wolne pokoje 4 osobowe). Szukałam oczywiście w miare taniej kwaterki bo tak naprawde korzysta się z pokoju jedynie nocą i aby się wykąpać :).

Panie Jadwiga po rozmowie z nia wydaje się bardzo miłą osobą i uczciwą. Jakie macie odczucie po noclegach u niej? Jak pokoje? Dla nas przypadły 2 pokoje 2 osobowe na chyba parterze ze wspólną łazienką na korytarzu. Czy ktoś tam byl? Proszę o opinię :)
Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2012-07-30, 16:03 ]
Chyba urlopy dopisują bo jakoś forum zamarło heh :) My za 2 tygodnie powitamy ponownie góry :)))
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu