Zarejestruj sie! | Haso ?
     

Poprzedni temat «» Nastpny temat

Tagi tematu: house, krzeptowki, pensjonaty, roztoka, tatra, willa

Pensjonaty Tatra House (Krzeptówki) i Willa Roztoka
Autor Wiadomo
Beasteen 


Doczy: 08 Wrz 2010
czyli 4969 dni temu

Posty: 33
Tematy: 1
Skd: Prawie góry.
Wysany: 2010-09-08, 15:45   Pensjonaty Tatra House (Krzeptówki) i Willa Roztoka

Obydwa pensjonaty mogę spokojnie polecić.
TH http://www.krzeptowki.pl/ znajduje się na Krzeptówkach, więc jest dobrą bazą wypadową w Tatry Zachodnie, choć w dobie busów nie jest problemem dotrzeć do Centrum, czy Kuźnic. Przystanek busów jest tuż przy pensjonacie. Pokoje przytulne, wyposażone w szafki i tv), ładne i czyste łazienki. Z tym, że pensjonat posiada dwa typy pokoi. Południowe z balkonami i widokiem na Giewont, i te są zdecydowanie bardziej godne polecenia, i północne, nieco zacienione i bez balkonów. Parking przy pensjonacie zamykany. Jedzenie smaczne, a co najważniejsze elastyczne (w granicach rozsądku) godziny obiadokolacji.
Roztoka http://www.roztoka.zakopane.pl/ z kolei ma dość osobliwy (jak na Zakopane) wystrój. Taki troszkę pałacyk w środku :) Na wyposażeniu tv, czajnik bezprzewodowy, szklanki, duża szafa. Blisko do Centrum. Parking przy pensjonacie, zamykany o godz.22 (można oczywiście zgłosić późniejszy przyjazd i z wjazdem nie ma problemu). Niestety godziny posiłków sztywne i przy późniejszym zejściu ze szlaku nie ma szans na posiłek poza wyznaczonymi godzinami, a o ile pamiętam obiadokolacja od 17 do 18-tej. Jednak tak, jak napisałem na wstępie, pensjonaty godne uwagi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
skierka187
[Usunity]

Tematy: 221
Wysany: 2010-09-09, 17:28   

W Tatra House w zeszłym roku nocowali moi znajomi, byli zadowoleni poza jednym szczegółem - ciężko było dogadać się co do śniadania, było najczęściej około 8.30, a chcieliśmy wychodzić wcześniej na szlaki, ale poza tym to znajomi byli zadowoleni i wypoczęci :-)
 
 
iwa191223 


Doczya: 30 Maj 2010
czyli 5070 dni temu

Posty: 26
Tematy: 3
Skd: pomorze
Wysany: 2010-10-05, 22:17   

Witaj Beasteen.Czy możesz napisać jak cenowo wyglądał pobyt.Z góry dziękuję. :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zonika 


Doczya: 17 Cze 2011
czyli 4687 dni temu

Posty: 13
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-06-22, 19:14   

Do Tatra House jadę jak do Swoich- w tym roku też mam zaklepaną miejscówkę. Od Właściciela do Pań które nas karmią - naprawdę fajni, ciepli - po prostu Swoi ludzie:).Ja się z nimi wygadać nie mogę:):).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
speedy 



Wiek: 37
Doczy: 19 Cze 2010
czyli 5050 dni temu

Posty: 338
Tematy: 4
Otrzyma 3 piw(a)
Skd: Morąg
Wysany: 2011-06-22, 21:50   

Dla mnie wygląda na drogo, szczerze wole coś skromniejszego :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zonika 


Doczya: 17 Cze 2011
czyli 4687 dni temu

Posty: 13
Tematy: 0
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-06-25, 18:25   

annawidera5 napisa/a:
zonika,brzmi zachęcająco, a jak cenowo to wyglada?


Dobrze wygląda :-) fajna atmosfera,pokój z łazienką, śniadanko i obiadokolacja poniżej 100 zł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Statystyki wizyt
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Najlepsze Zakopane Forum
Pogoda Zakopane z serwisu

Tatry Forum